Sakal ve Bıyık Ekimi

Sakalın yoğunluğu ve kıvamı, erkekleri ayırt eden en önemli çekim faktörlerinden biridir ve tutarlı bir çene, yüze güzel bir gülümseme ve parlak bir görünüm verir. Sakal ve bıyık ekimi yakın zamanda başarısızlığını kanıtlamış olan ticari kozmetik ürünlerinden ve yağlardan uzak durma garantisine sahiptir.

Bu seanslar genellikle bazal seviyelerde hormonların tamamlanmasından sonra 20 yaşını doldurmuş sporadik alanlardan sonra cildini tamamlamamı؛ ve hala cildini tamamlamamı؛ erkeklere yِneliktir. Hormonlar ayrıca saçın gِrünmesine engel olan izlerdir.

Sakal naklinde kullanılan teknikler

Saç , sakal veya bıyıkta bulunan doğal saç ekimi, aynı prensibe dayanır ve saç kِkünün veya sِzde Basilah denilen alanlardan donِr bِlgelerden hedef bِlgelere aktarılması ve birçok avantajı olan birkaç cerrahi olmayan teknik, kalemlerin Choi yِnteminin kullanılması, Doktor, saç çevresine uyacak ؛ekilde ekilen saçın yِnünü kontrol etme ve bِylece bir yِnde doğal bir şekil alma imkanı ile foliküllere implant eder.

Kozmetik medikal çalışmanın başlı başına bir sanat olduğu prensibini uygulamak konusunda her zaman istekliyiz, sadece sakalda saç olması gerekli değildir, ancak implante edilen saçın çekici şeklini elde etmek yüzün yeknesaklığına uygun olur.

SSS