Kadınlar İçin Meme İmplantları

Pek çok kadın, ihtiyaca bağlı olarak çeşitli biçimlerde göğüs ameliyatlarına başvurmakta, bazıları normal büyüme yaşının tamamlanmasından sonra göğsünü büyütmek ya da göğsünü azaltmak ve göğsünü üremek, emzirmek ya da yaşlanmak gibi bazı faktörlerden kaynaklanan gevşekliği sıkılaştırmakta ve bazıları, göğsün gerginliğini yükseltmek ve ayarlamak için bazı gevşeklikleri sıkmaktadırlar. Vücut şekli ile.

Göğüs büyütme

Bu teknikler şunları içerir:
Göğsü silikonla büyüt
Silikon, bir silikon membran içerisine yerleştirilmiş bir jel malzemedir ve aynı rolü oynar: Silikon implantlar, göğsü kontrol etme kabiliyetinin (dairesel, yırtılma) yanı sıra, yoğunluk ve doku açısından doğal göğüse daha çok benzemektedir.

Yağ enjekte ederek memeyi büyütün
Bu sayede vücudun diğer bölgelerinden yağ alınır ve göğsün içine enjekte edilir, meme büyüklüğünde küçük bir artış arayan ve herhangi bir dış madde içermeyen doğal sonuçları tercih eden kadınlar arasında yaygın bir seçenektir.

Ve işlemin nasıl yapılacağı, herhangi bir ağrı hissi olmadan, bir veya iki saat süren, işlem sırasında estetik cerrahın, böbrek altında olacak ve bu işlem, vücudunuzun ve meme şeklinin durumuna ve aynı zamanda tarımın tipine ve vücudun durumuna ve vücudun büyüklüğüne ve ayrıca vücut tipine ve vücudun büyüklüğüne bağlı olarak koltuk altı ve koltuk altı koltukaltı ve meme başının bir kısmını oluşturacak Veya göğsün kaslarının üstünde veya altında bulunan maddelerin enjekte edilmesi ve ardından dikiş bölgesinin deformasyonunu önlemek için yara kozmetik kesi ile kapatılır.

Ameliyat genel anestezinin etkisi altında yapılır, cerrahi işlem 2 ila 5 saat sürer, bazen cerrah meme başının etrafında bir bölüm yapar, meme dokusunu küçük kesikten çeker, daha sonra cilt dokusunu ve fazla yağları çıkarır. Ve geçici olarak kan ve sızıntı suyunu boşaltmak için küçük bir tüp yerleştirmek ve operasyondan sonra uzman doktor tarafından belirlenen bir süre boyunca özel diş teli takılmasını gerektirir.

Göğüs asansörü ve asansörü

Bu işlem, göğsü küçültmek için fazla cilt ve cilt dokusunu giderir ve göğsün kabarık ve sert görünmesini sağlamak için kalan dokuyu yeniden düzenler.
İstenilen göğsün büyüklüğüne bağlı olarak, göğüs gerdirmesi silikon dolgusu kullanımı ile birleştirilebilir, bu da ameliyattan önce ciddi bir sarkma durumunda tüm aşırı dokuların giderilmesine yol açar.

Ameliyattan Sonra

En az bir hafta dört gün dinlenmeniz ve bu süre boyunca çaba sarfetmeniz sonsuzdur.
4 ila 7 hafta boyunca özel sütyen kayışları kullanın
Göğüs bölgesinde hafif ağrı ve hafiflik hissetmek mümkündür, özellikle kaslı göğüs ağrısının ardındaki alternatiflerin gelişimi normal ağrı kesiciler tarafından kontrol edilebilir
Dikişleri sökmeye gerek yoktur çünkü kullanılan iplikler emilebilir ve hiçbir yerde çatlak izleri bırakmayan lifli filamentlerdir.

Nihai sonuç tipine bağlı olarak işlem sonrası 4 ila 6 ay içinde elde edilir.