Ortopedi ve Omurga

Ayrıca, omurga eğriliği ve nefes alma kabiliyeti ve boyundaki ve sırtındaki şiddetli ağrı veya kronik zayıflığın belirtileri vardır ve kaburga üzerindeki basınç, akciğerler gibi iç organları etkileyebilir ve kuadripleji ve hemorajik semptomlar ve partilerin kısmi veya tam anlamıyla kaybı söz konusudur Bu iki ucun kaslarının kontrolü, bu ekstremitelerin şiddetli kas güçsüzlüğü ve bunlar tarafından kontrol edilen atalet göstergesidir.

Ortopedik ve kayropraktik sadece insanlar için mi!

Bu bilim sadece insanlarla sınırlı değildir, ancak araştırmalar aynı zamanda atlara da davrandığını kanıtlamıştır!
Birçok insanın at yarışları ve pist dünyasına ilgi duyduğu ve birçoğunun aynı zamanda dünyanın farklı yerlerinde at çiftlikleri olduğu biliniyor, aynı zamanda özellikle Türkiye’de, Rama ve tarihi sinemada anahtar bir unsur haline geldi.
Bu nedenle, uzmanlardan, karmaşık ve tehlikeli at ve yarış sahnelerinde atların performansları ve atların farklı zamanlarda incelenmesi ve omurganın problemlerinin ve atı ve sebeplerini etkileyen eklem ve tıkanıklıkların etkileri üzerine çalışmalar devam etmiştir.
Mükemmel kalitede yem çeşitleri, mesleki eğitim kalitesi ve sürekli veterinerlik hizmetleri olmasına rağmen attan beklenen performansı alamıyorsunuz.

Atlarımız kendilerini konuşamaz veya ifade edemezler, ancak sessizce acı çeken ve performanslarına olumsuz yansıyan birçok acı ve hastalıkları vardır.
Annenin kas veya iç organ hastalıklarında neden olduğu omurga, eklemler ve darboğazlar ile ilgili problemler eklemleri ve sinirleri de etkiler.
Atın bütün eklemleri, insanlarda olduğu gibi hareketlerde canlılık ve aktivite elde etmek için sinirler ve kaslar gibi düzgün işlev görmelidir.
Ağrıları, aktif uyarıcıları ve tedavileri kullanmaya zorlayabilecek hayati problemleri çözmeden atlar uzun ve sert yaşayamazlar

Atınızın daha uzun süre yaşamasını ve ağrısız olarak daha güçlü kalmasını istiyorsanız, bu alandaki uzmanların ellerinde kayropraktik gibi modern tedavi yöntemlerinden yararlanmalısınız.

Uzmanın uzman olduğunun ve bu oturumları büyülü sonuçlar elde etmek için bu çalışmaları yürütmek için yeterli deneyime sahip olmasının çok önemli olduğuna dikkat etmeliyim, çalışmamı sağlayarak, burada dünyaca tanınan ve ülkesi düzeyinde (Türkiye) doktor hakkında konuşmak gerekli.
/ fizyoteraphiest / Hüseyin Oğuzhan Söylemez
Tecrübe ve akademik çalışmalardan kaynaklanan büyülü dokunuşları ile ünlenen birçok kişiliğin ve bu hassas alanda uzun bir sürecin kazandığı şöhrette

Şimdi bizimle iletişime geçerek doktorun randevusu için randevu alabilirsiniz.